Zbuduj z nami swoją MARKĘ

 zadbaj z nami o swój WIZERUNEK 

01.

NAZWA

to początek .. od niej wszystko się zaczyna. Idealna nazwa? nie istnieje. A to jak odbiorą ją inni zależy od tego z czym będzie im się kojarzyć. Celuj z nazwą do danych klientów - synonimy to kolejny krok. Możemy go z Tobą wykonać..

02.

LOGO / LOGOTYP

Decyzja należy do Ciebie a my chętnie pomożemy . Logotyp to gra słów kluczowych, którymi chcesz by była określana Twoja firma , a logo to powiązany tematycznie , możliwie najprostszy znak graficzny tzw. sygnet. .

03.

KOLORYSTYKA FIRMOWA

Znamy się na psychologi kolorów, dlatego wiemy jakie barwy najlepiej określą Twoją firmę, pozwolą się wyróżnić na tle konkurencji, przyciągną zainteresowanie klienta i zdobęda jego zaufanie.

04.

TYPOGRAFIA/ PAPIER FIRMOWY

Typografia to zbiór czcionek, których Twoja firma używa na swojej stronie internetowej, w materiałach reklamowych, oraz w korespondencji z klientem. Teczki firmowe ,koperty, pisma ofertowe to podstawy które wykorzystuje Twoja firma. Czy jednak sygnujesz je swoim logiem?

05.

GADŻETY REKLAMOWE

Dzięki profesjonalnemu dopasowaniu gadżetu reklamowego dla naszego klienta, i wywołaniu jego formą skojarzenia z naszą marką, możemy mieć pewność, że staniemy się o wiele bardziej rozpoznawalni.

06.

MATERIAŁY REKLAMOWE

Strona internetowa, która jest Twoją wirtualną wizytówką , jej forma papierowa , ulotki, banery, gadżety reklamowe, wizytówki, menu, i różnego rodzaju kwestie, które Tworzą pełny obraz Twojej firmy i działają na różnych płaszczyznach. Ważne by były spójne i jasno przekazywały Twoje cele

Naszym atutem
jest terminowość
i rzetelność
realizowanych zamówień.

Naszymi atutami są kompetencja, profesjonalizm, indywidualne i życzliwe podejście do każdego kontrahenta. Wyróżniamy się także dyspozycyjnością, łatwością komunikacji oraz szybkością realizacji zamówień. Zapewniamy konkurencyjne ceny, ustalane indywidualnie po zapoznaniu z wymaganiami klienta oraz stopniem skomplikowania pracy i możliwość negocjacji