Proponujemy Ci stworzenie zupełnie nowej, nowoczesnej strony internetowej opartej na najwyższych standardach. Własna strona internetowa w dzisiejszych czasach, to najlepszy sposób na zareklamowanie swoich towarów i usług w Internecie. Dzięki witrynie internetowej możemy poprawić pozytywny wizerunek Twojej firmy i zdobyć masę potencjalnych klientów - ludzie nie będą od Ciebie kupować jeśli o Tobie nie wiedzą.

Jesteśmy młodym zespołem pełnym kreatywności i do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Ile kosztuje 
własna STRONA INTERNETOWA

HOSTING

PIERWSZY ROK/KOLEJNE LATA

79/129

cena netto

DOMENA

PIERWSZY ROK/KOLEJNE LATA

12/69

cenna netto

JEDNORAZOWO

Projekt strony internetowej, wraz z zapleczem technicznym , responsywnością oraz optymalizacją dla wyszukiwarek internetowych jak również wprowadzenie treści i stworzenie grafik.

OKAZJONALNIE

Opieka nad stroną internetową od strony technicznej, dodawanie nowych treści, zmiana szaty graficznej i wszelkie poprawki, które klient chce wnieść na witrynę.

01.

RESPONSYWNOŚĆ

Obsługa strony na urządzeniach mobilnych nie jest już dodatkiem, lecz koniecznością. Najpopularniejsza wyszukiwarka (GOOGLE.PL) dąży do blokady wyświetlania stron, które nie są responsywne.

02.

INDYWIDUALNY KONCEPT

Otrzymujesz od nas indywidualny projekt graficzny stworzony specjalnie pod wizerunek Twojej firmy oraz po dokładnym rozpoznaniu konkurencji tak by to Twoja strona była zauważalna.

03.

CMS WORDPRESS

Stworzymy dla Ciebie stronę tak byś sam mógł bez problemu w każdej chwili dodawać nowe treści. Strony oparte o CMS są niezwykle elastyczne pod tym kątem.

04.

ZDJĘCIA PRODUKTOWE

Nie masz odpowiednich zdjęć do przedstawienia swojej działalności? Zrobimy je za Ciebie i w odpowiednim formacie umieścimy na stronie tak by przekazywały to co najistotniejsze

05.

NOWOCZESNE STANDARDY

Strony www tworzymy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi pozycji w google.pl co daje lepszą pozycję niż Twoja konkurencja.

06.

INTEGRACJA Z KLIENTEM

Integrujemy witryny z kontami społecznościowymi, tworzymy formularze kontaktowe, oraz ankiety. Wszystko dla lepszego kontaktu między Tobą a klientem.

"Zrozumienie intencji osób odwiedzających Twoją
stronę
to klucz do sukcesu"
- Dawid Crowed

Zaczniemy od analizy Twoich potrzeb, tego jakich funkcji potrzebuje Twoja strona i do jakiego grona odbiorców jest przeznaczona. Następnie rozpoczynamy analizę kolorystyczną dopasowana do charakterystyki Twojej działalności a kończymy na analizie konkurencji by lepiej poznać Twoją branżę co pomoże w jeszcze lepszym dopasowaniu strony do Twoich a co najważniejsze potrzeb Twoich klientów.