Stosujemy tylko WHITE HAT SEO

Jest to zgodne z wytycznymi Google działanie mające na celu optymalizację strony internetowej, która zwiększy jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Dobra strona pod kątem seo zapewnia wysoką pozycję w wyszukiwarce. Stosując White Hat Seo pomożemy Ci w ustaleniu nazwy witryny, doborze słów kluczowych i wielu innych aspektach, które sprawią że znajdziesz się wyżej.

 

Zajmujemy się również prowadzeniem kampanii reklamowych AdWords. 

POZYCJONUJEMY LEGALNIE

W przeciwieństwie do Black Hat SEO nie stosujemy bezmyślenego używania tekstów pochodzących z innych witryn, nie ukrywamy linków i nie zdobywamy ich w sposób niedozwolony ( tzw. kupowanie linków). Niewłaściwa optymalizacja witryny, którą stosuje black hat seo charakteryzuje się szybko zdobytą pozycją w google ale zarazem grozi licznymi filtrami od google, które powodują niższe miejsce w indeksie lub usuniecie strony .

01.

WIDOCZNOŚĆ

Widoczność w internecie to podstawa dla wielu przedsiębiorców, którzy chcą docierać do nowych klientów i rozwijać swój biznes. Pojawienie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce daje gwarancję zwiększenia ruchu

02.

DŁUGOFALOWOŚĆ

Nie należy zapominać, że pozycjonowanie to proces długotrwały i najlepsze rezultaty widoczne będą widoczne dopiero po dłuższym czasie, jednak w przeciwieństwie do BLACK HAT SEO - efekty wypracowane dłużej będą nieporówynywalnie bardziej stabilne.

03.

ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA

Dysponujemy narzędziami, które podają szacunkową miesięczną liczbę wyszukań różnych fraz, dostarczaną bezpośrednio przez firmę Google, dlatego wiemy jakich słów używają Twoi klienci by znaleść produkt taki jak Twój.

04.

WYŚCIG O PIERWSZE MIEJSCE

Wyścig o pierwsze pozycje w wyszukiwarce to złożony proces, uwzględniający działania z zakresu optymalizacji, rozbudowy strony pod kątem treści i pozyskiwania wartościowych odnośników – proces ten wymaga czasu oraz dużego nakładu pracy. Aspektem wyjściowym dla naszych działań jest to, ile pracy do chwili obecnej wykonała konkurencja na daną frazę.

05.

SKUTECZNOŚĆ

Google stanowi ważną część całego internetu. Ilość i jakość dostępnych w Google informacji, łatwość wyszukiwania, liczba użytkowników, częstotliwość korzystania z wyszukiwarki przez internautów sprawiają, że znaczenie Google w kreowaniu widoczności firm, produktów i usług w internecie jest niezmierne.

06.

POZYCJONOWANIE LOKALNE

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu dotrzesz do klientów z najbliższej okolicy, a także zwiększysz swoje szanse na konwersje. Lokalne SEO dąży do zbudowania wysokich pozycji Twojej strony w top 10 Google na frazy związane z konkretną lokalizacją np. województwem czy miastem.

STOSUJEMY

płatność abonamentową

DLACZEGO NIE ROZLICZAMY SIĘ ZA POZYCJE?

Działanie w takim systemie wiąże się z dążeniem do szybkich efektów .Szybki efekt w pozycjonowaniu to ogromne ryzyko dla strony - pozycjonerzy stosują nielegane i zabronione od Google praktyki które najczęściej kończą się usunięciem strony na trwałe z wyników wyszukiwana. Po uzyskaniu pozycji usługa ustaje. Niestety, tak wypracowane efekty równie szybko znikają – często zanim zdążą przyciągnąć pierwszych klientów.
Zamiast tego oferujemy płatność za kompleksową usługę, która nie kończy się na pozycjach w Google i obejmuje m.in. takie usługi jak: rozbudowa treści strony, inbound marketing, optymalizacja konwersji i inne działania, które skupione są na budowie kanału sprzedaży i pozyskiwaniu klienta online.